Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Matematika>Sistemos išorinio ir vidinio funkcionavimo matematinis aprašymas ir to funkcionavimo sisteminė analizė

Sistemos išorinio ir vidinio funkcionavimo matematinis aprašymas ir to funkcionavimo sisteminė analizė

Aprašymas

Įvadas. Sistemos išorinio funkcionavimo matematinis aprašymas. Medžiagų sandėlio funkcionavimo išorinis matematinis aprašymas. Sistemos vidinio funkcionavimo matematinis aprašymas. Diferenciavimo grandelės vidinio funkcionavimo matematinis aprašymas. Išėjimo trajektorijų priklausomybė nuo įėjimo trajektorijų, esant fiksuotai pradinei būsenai. Laplaso ir Hevisaido transformacijos. Perdavimo funkcija. Diferencijavimo grandelės perdavimo funkcija WDG(p). Integravimo grandelės perdavimo funkcija WIG(p). Perdavimo funkcijų savybės.

Ištrauka

Šis referatas yra skirtas supažindinti su sistemos išorinio ir vidinio funkcionavimo matematiniu aprašymu ir to funkcionavimo sistemine analize, svarbiais metodais ir funkcijomis, jų savybėmis, kad lengviau įsisavint sistemotyros kursą.
Šio referato tikslas yra toks pat kaip ir sistemotyros kurso – supažindinti studentus su pagrindinėmis sistemų teorijos sąvokomis, dėsniais, pažvelgti tai iš kitos pusės. Referatas gali padėti pradedančiajam susivokti,kad jis galėtų sudaryti tam tikrus pagrindus, kurie gali būti naudingi darbo ir mokymosi eigoje.
Studijuojantiems sistemotyros kursą, studentams tenka naudotis žiniomis ir pavyzdžiais iš įvairių matematikos sričių kaip matematinės analizės, geometrijos, algebros, matematinės logikos ir kitų sričių, bet ir fizikos, chemijos, biologijos ir daugelio kitų.
Pradėsime nuo tokios savokos kaip kas yra sistema išsiaiškinimo.
Kas yra sistema? Norint į šį klausimą atsakyti kas yra pirmojo tipo sistema ir kas yra antrojo tipo sistema. Pirmojo tipo sistema – tai kai objektai jungiasi į vieningą visumą, ir iš jų sudaromas naujas objektas, kuriame atsiranda naujos savybės priklausančios jau ne atskiriems objektams, o tik tai vieningai visumai, naujajam objektui.
Antrojo tipo sistema – tai atitinkamai sutvarkytos objektų aibės, kuriose tų objektų savybės tenkina tam tikrus sisteminius santykius, nulemenčius jų vietą sistemoje.
Dabar jau galime atsakyti į klausimą kas yra sistema. Sistema – tai bet kokia aibė, kai joje galima įžvelgti pirmojo arba antrojo tipo sistemą.

Įėjimų, išėjimų ir fazinės trajektorijos, matematiškai aprašančios sistemos įėjimo, išėjimo ir būsenos vektorių koordinačių reikšmių priklausomybę nuo laiko vaizduoja sistemos išorinį funkcionavimą. Norint sudaryti sistemos išorinį matematinį aprašyma reikia apskaičiuoti sistemos išėjimų ir jos fazines trajektorijas. Mums tereikia turėti matematinį sistemos makromodelį su užfiksuotomis sistemos būsenos koordinačių reikšmėmis, atitinkančiu pradinį kalendoriaus momentą, žinoti sistemos įėjimų trajektorijas ir sistemos išėjimų ir perėjimų funkcijas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-12-17
DalykasMatematikos referatas
KategorijaMatematika
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis2.25 MB
AutoriusAudrius
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Šukys
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasMatematikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sistemos isorinio ir vidinio funkcionavimo matematinis aprasymas ir to funkcionavimo sistemine analize [speros.lt].rtf
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • A. Šukys
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą