Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Matematika>Matematika (4)

Matematika (4)

  
 
 
12345678
Aprašymas

Kas yra matematika? Skaičiavimas raidžių pagalba. "Magiškieji" Skaičiai. Azartiniai žaidimai ir… tikimybių teorija. Nuo skaitytuvų iki ESM. Matematika ir literatūra. Dar keletas uždavinių, tapusių legendomis. Begalybė ir matematika.

Ištrauka

Vienintelis užsiėmimas, kuriuo aš palaikau sau būtiną dvasinę pusiausvyrą, yra matematika .
Karlas Marksas

Tokiame moksle, kuriame negalima pritaikyti nė vienos matematinės disciplinos, ir tame, kas neturi bendro su matematika, negali būti tiesos.
Leonardas da Vinčis

Negalima studijuoti tos nuostabios teorijos, nejaučiant kartkartėmis, jog matematinėse formulėse slypi savitas gyvenimas, jog jos protingesnės už mus, protingesnės už jų autorių ir duoda daugiau, negu mes į jas anksčiau buvome įdėję.
Heinrichas Hercas

Nemanykit, kad matematika yra kažkas sunkaus, kas prieštarauja sveikam protui, kas gali sulaužyti mums galvą. Ji tik sveiko proto pagrindas.
Lordas Kelvinas (Viljamas Tomsonas )

Filosofija parašyta toje žymioje knygoje, kuri visada mūsų akims ( kalbu apie Visatą), tačiau kurios negalima suprasti, kol neišmoksime jos kalbos ir neperprasime jos matematikos kalba, ir šie simboliai yra trikampiai ir kitos geometrinės figūros, be kurių negalime suprasti joje nė vieno žodžio : be jų mes tik galime aklai klaidžioti po neįžvelgiamą labirintą.
Galilėjo Galilėjus
Atrodo šią mįslę gana lengva įminti. Kiekvienas iš mūsų nedvejodamas pasakys, kad matematika – tai aritmetika, algebra,geometrija. Tačiau jei paklaustume, kodėl aritmetika ar algebra yra matematika, daugelis susimąstytų. Pasirodo, ne taip jau lengva atsakyti. Jei sugrįžtume keletą amžių į praeitį, pamatytume,kad net žymus matematikai suklupdavo ties šiuo klausimu. Kiekvienas savaip nusakydavo matematikos esmę. Ir jei surengtume improvizuotą įvairių laikų matematikų apklausą, tai sužinotume, Kad ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMatematikos referatas
KategorijaMatematika
TipasReferatai
Apimtis6 puslapiai 
Dydis10.66 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Matematika (4) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 6 puslapiai 
  • Kauno Sargėnų vidurinė mokykla / 6 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais