Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Matematika>Matematikos namų darbai

Matematikos namų darbai (91 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Lygčių sistemos (2)

  Išspręskite tiesinių lygčių sistemą Gauso metodu. Duotąją lygčių sistemą išspręskite Kramerio ir atvirkštinės matricos metodais. Apskaičiuokite determinantą. Išspręskite matricinę lygtį. Įsitikinę, kad vektoriai yra nekomplenarūs, vektorių išreikškite tiesiniu deriniu. Antros eilės kreivių lygtis suveskite į kanoninį pavidalą. Nubrėžkite brėžinį.
  Matematika, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-05-24
 • Lošimų teorija

  Užduoties varianto nr. 59. Užduotis. Rasti tikslų duoto lošimo sprendinį. Rasti apytikslį sprendinį iteracijų metodu. Palyginti gautus sprendiniu ir padaryti išvadas. Apskaičiuosime tiksliuosius sprendinius. Apskaičiuosime apytikslius sprendinius iteracijų metodu. Palyginsime tikslius ir modeliavimo duomenis.
  Matematika, namų darbas(3 puslapiai)
  2010-03-26
 • Lošimų teorija: matricos sprendinys

  18 variantas. Užduotis: Rasti matricinio lošimo sprendinį duotajai matricai. Sprendimas. Užpildome lentelę. Išvada.
  Matematika, namų darbas(3 puslapiai)
  2009-04-07
 • Mano šeimos biudžetas

  Atlyginimų skaičiavimas. Mokesčiai. Mano tėvai į rankas gauna. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursai. Pajamos. Išlaidos. Biudžetas.
  Matematika, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-05-12
 • Mano šeimos biudžetas (10)

  Giedraičių šeimos finansinė padėtis. Išskaičiavimai iš atlyginimo. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursai. Pajamos ir išlaidos. Grafinis pajamų ir išlaidų pavaizdavimas diagramose. Išvados.
  Matematika, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-06-09
 • Mano šeimos biudžetas (11)

  Atlyginimo skaičiavimas. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursai. Kitos pajamos ir išlaidos. Biudžetas.
  Matematika, namų darbas(4 puslapiai)
  2008-09-26
 • Mano šeimos biudžetas (12)

  Darbe pateikiama, kaip atskaičiuoti mokesčius, atlyginimus, biudžetą. Darbas iliustruotas diagramomis. Atlyginimo skaičiavimas. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursai. Pajamų diagrama. Išlaidų diagrama. Biudžetas.
  Matematika, namų darbas(4 puslapiai)
  2009-06-23
 • Mano šeimos biudžetas (13)

  Šeimos nariai. Atlyginimų rūšys. Atlyginimai. Šeimos narių aprašai. Palūkanos. Valiutos. Šeimos biudžetas. Pajamos. Išlaidos.
  Matematika, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-10-06
 • Mano šeimos biudžetas (14)

  Atlyginimų skaičiavimas. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursai. Pajamos. Išlaidos. Biudžetas.
  Matematika, namų darbas(4 puslapiai)
  2010-01-19
 • Mano šeimos biudžetas (15)

  Įvadas. Atlyginimo skaičiavimas. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursai. Duomenų vaizdavimas diagramomis. Duomenų vaizdavimas diagramomis. Pajamos. Biudžetas.
  Matematika, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-04-15
 • Mano šeimos biudžetas (16)

  Matematikos projektinis darbas "Mano šeimos biudžetas". Duomenys išgalvoti. Atlyginimo skaičiavimas. Duomenys. Skaičiavimai. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursas. Duomenų vaizdavimas diagramomis. Išlaidos.
  Matematika, namų darbas(5 puslapiai)
  2011-02-25
 • Mano šeimos biudžetas (2)

  Matematikos projektas. Mano šeimos pajamos ir išlaidos. Duomenų vaizdavimas diagramomis. Atlyginimo skaičiavimas. Tėčio pareiginis atlyginimas. Mamos tarifinis atlyginimas. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursai. Biudžetas.
  Matematika, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-05-23
 • Mano šeimos biudžetas (3)

  "Meškėnų šeimos biudžetas". Įvadas. Apie Meškėnų šeimą. Pajamos. Išlaidos. Atlyginimai. Mamos Meškėnės metinis atlyginimas. Tėčio Meškėno metinis atlyginimas. Palūkanos. Valiutų kursai. Diagramos. Išvados. Biudžetas.
  Matematika, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-11-15
 • Mano šeimos biudžetas (4)

  Apie mano šeimą. Apie mokesčius ir priedus. Mano tėčio atlyginimas. Mano mamos atlyginimas. Išlaidos katei. Palūkanų skaičiavimas. Pajamos ir išlaidos. Projekto išvados.
  Matematika, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-12-20
 • Mano šeimos biudžetas (5)

  Paskaičiuotas šeimos biudžetas
  Matematika, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-04-14
 • Mano šeimos biudžetas (6)

  Vieno mėnesio Petraičių šeimos biudžetas.
  Matematika, namų darbas(3 puslapiai)
  2007-04-20
 • Mano šeimos biudžetas (7)

  Biudžetas. Mano šeima. Pajamos. Išlaidos. Valiutų keitimas. Pajamos. Išlaidos. Skritulinė diagrama. Išvados.
  Matematika, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-05-10
 • Mano šeimos biudžetas (9)

  Mano šeimos pajamos ir išlaidos. Atlyginimo skaičiavimas. Mamos tarifinis atlyginimas. Tėčio pareiginis atlyginimas. Palūkanų skaičiavimas. Valiutų kursai. Duomenų vaizdavimas diagramomis. Biudžetas.
  Matematika, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-01-23
 • Mano šeimos savaitės ekonomika

  Mano šeimos savaitės ekonomika. Kiek per dieną išleidžiama pinigų? Kokią dalį savaitės pajamų tai sudaro? Pirmadienis. Antradienis. Trečiadienis. Ketvirtadienis. Penktadieni. Šeštadienis. Sekmadienis. Išvados.
  Matematika, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-10-16
 • Matematika (13)

  Matematikos uždaviniai. 1. Tikimybė, kad gaminys yra aukščiausios rūšies lygi p. a)rasti tikimybę, kad atsitiktinai atrinktuose n gaminiuose bus m aukščiausios rūšies gaminių; b)rasti aukščiausios rūšies gaminių patikimiausią skaičių ir jo tikimybę. 2. Duota tikimybė p, su kuria minutės laikotarpyje nutrūks verpstės siūlas. Audėja aptarnauja n verpsčių. Panaudojus Puasono formulę rasti tikimybę, kad per minutę m verpstėms nutrūks siūlas. 3. Tikimybė, kad parduotuvė savaitės bėgyje pateiks užsakymą bazei lygi p. Bazė aptarnauja n parduotuvių. Raskite tikimybę, kad savaitės bėgyje užsakymus į bazę pateiks nuo m1 iki m2 parduotuvių. 4.Tikimybė, kad cecho gaminama produkcija yra standartinė, lygi p. a)kiek reikės patikrinti gaminių, kad su tikimybe, lygia γ, būtų galima tvirtinti, kad standartinių gaminių dalis (santykinis dažnis) nukrypsta nuo tikimybės p dydžiu, absoliutiniu didumu neviršijančiu g? 5. Rasti tikimybę, kad pagal normalųjį dėsnį pasiskirstęs atsitiktinis dydis X įgaus reikšmes iš intervalo (α;β). Vidurkis m ir standartinis nuokrypis σ žinomi.
  Matematika, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-02-08
Puslapyje rodyti po