Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Matematika>Matematikos laboratoriniai darbai

Matematikos laboratoriniai darbai (10 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Integralo skaičiavimas Simpsono metodu

  Uždavinys: apskaičiuoti integralą Simpsono metodu. Simpsono formulė. Apskaičiuojame paklaidą, taikydami Rungės taisyklę. Susirandame reikšmes reikalingas skaičiavimams. Atsakymas į klausimą. Programos kodas (programa skaičiuoja integralo reikšmę suvedus skaičių ir kitimo žingsnį dalinimui.
  Matematika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-11-24
 • Matematinė programinė įranga

  Laboratorinis darbas — kaip galima skaičiuoti matematines išraiškas Derive, Maple, Mathcadu ir Mathematica paketais. Išvados.
  Matematika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-03-15
 • Matematinė programinė įranga (2)

  Darbas su programa MATCHADE. Paskaičiuotos funkcijos pirmos ir antros eilės išvestinės. Nubrėžtos funkcijos, jos pirmos eilės ir antros eilės išvestinių grafikai. Apskaičiuotas funkcijos neapibrėžtinis integralas ir apibrėžtinis, pasirinktuose rėžiuose. Darbas su programa MAPLE. Paskaičiuotos funkcijos pirmos ir antros eilės išvestinės. Nubrėžtos funkcijos, jos pirmos eilės ir antros eilės išvestinių grafikai. Apskaičiuotas funkcijos neapibrėžtinis integralas ir apibrėžtinis, pasirinktuose rėžiuose. Darbas su programa MATCHEMATICA. Paskaičiuotos funkcijos pirmos ir antros eilės išvestinės. Nubrėžtos funkcijos, jos pirmos eilės ir antros eilės išvestinių grafikai. Apskaičiuotas funkcijos neapibrėžtinis integralas ir apibrėžtinis, pasirinktuose rėžiuose. Darbas su programa DERIVE. Paskaičiuotos funkcijos pirmos ir antros eilės išvestinės. Nubrėžtos funkcijos, jos pirmos eilės ir antros eilės išvestinių grafikai. Paskaičiuotas funkcijos neapibrėžtinis integralas ir apibrėžtinis, pasirinktuose rėžiuose.
  Matematika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-03-31
 • Matematinės fizikos lygtys (2)

  Darbo užduotis. Darbo tikslas: rasti u(t,x), nubraižyti grafiką. Varianto numeris. Užduoties duomenys. Funkcijos sprendimas. Gautos funkcijos tikrinimas. Funkcijos interpretavimas. Išvados.
  Matematika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2010-11-05
 • Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais (2)

  Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais. Įvadas. Optimalaus gamybos plano grafikas. Išvada.
  Matematika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2006-11-25
 • Optimizavimo metodai

  Užduotis. Funkcijos tyrimas. Programos tekstas. Rezultatas. Minimizavimas esant skirtingiems intervalams. Minimizavimas esant skirtingoms procedūros pabaigos kriterijaus reikšmėms.
  Matematika, laboratorinis darbas(25 puslapiai)
  2006-03-31
 • Tiesinių lygčių sistemų sprendimas iteraciniais metodais

  Tiesinių lygčių sprendimas Jakobio ir didžiausio nuolydžio metodais. Programos kodas. Jakobio metodas. Didžiausio nuolydžio metodas. Tikslusis matricos A sprendinys (gautas naudojant Maple programą).
  Matematika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-02-27
 • Tikimybių skaičiavimas naudojat "Maple" (2)

  Kompiuterinės algebros paketo "Maple" taikymas tikimybių teorijos skaičiavimuose. Tikslas: išmokti nustatyti sąryšį tarp atsitiktinių dydžių, atlikti duomenų regresinę analizę pasinaudojant kompiuterinės algebros paketu Maple. Užduotys. Darbo rezultatas.
  Matematika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-12-02
 • Triįstrižainių lygčių sprendimas ir aproksimacija splainais

  Programos kodas: Triįstrižainės sistemos sprendimas perkelties metodu. Kubinis splainas. Grafikų sudarymas su Maple.
  Matematika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-02-27
 • Vieno kintamojo funkcijos tyrimas

  Duota funkcija. Funkcijos trūkio taškai. Funkcijos apibrėžimo sritis. Funkcijos grafiko susikirtimo su koordinačių ašimis taškai. Funkcijos ekstremumai. Pirmos eilės funkcijos išvestinė. Antros eilės išvestinė. Funkcijos reikšmė ekstremumo taškuose. Funkcijos perlinkio taškai. Funkcijos grafiko asimptotės. Funkcijos grafikas.
  Matematika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-06-01